Turniej o Złotą Rakietę

Nasi członkowie w minioną niedzielę wzięli udział w turnieju organizowanym przez Miejski Ośrodek Rekreacji i Sportu w Chorzowie. Nie obyło się bez nagród dla naszych, a poniżej krótka relacja ze strony MORiS-u:

„W minioną niedzielę odbyła się piąta edycja Turnieju o Złotą Rakietę. Rywalizacja 12. par deblowych toczyła się w dwóch sportach rakietowych – pickleballu oraz padlu.

Turniej równolegle toczył się obu dyscyplinach. Po rozgrywkach grupowych w pickleballu, osiem najlepszych par rywalizowało w systemie brazylijskim. Najlepsza okazała się para Stefańczyk/Gryszka, która w finale wygrała z parą Matysik/Michalski. W meczu o trzecie miejsce para Hamulski/Pajestka pokonała duet Tatarczyk-Piecha/Naydenov.

Mecze na korcie do padla rozpoczęły się od godz. 8:00 i dopiero o godz. 17:00 poznaliśmy najlepszą czwórkę w tej dyscyplinie co przełożyło się na klasyfikację końcową całego turnieju. W meczu finałowym para Stefańczyk/Gryszka pokonała duet Hamulski/Pajestka, natomiast w meczu o trzecie miejsce lepszy od pary Tatarczyk-Piecha/Naydenov okazał się duet Polczyk/Piecha.

Po podsumowaniu punktów zdobytych w obu dyscyplinach okazało się, że zwycięzcami tegorocznej edycji została para Stefańczyk/Gryszka. do której trafił przechodni puchar. Drugie miejsce zajęła para Hamulski/Pajestka, a na najniższym stopniu podium stanął duet Tatarczyk-Piecha/Naydenov.  Najlepsi zawodnicy otrzymali bony do sklepu sportowego Decathlon Katowice oraz pamiątkowe gadżety.

Za nami jest więc już tenis ziemny, squash, badminton, pingpong, pickleball. Co przyniesie kolejny rok? Wkrótce się okaże!”

Dodaj komentarz